Aktiviteler

 

Alışverişe yarışma molası verdiriyorlar (Aspendos Mağazası'nda)


     Banio Yapı Market'e alışveriş yapmak için giden Antalyalılar, kendilerini eğlenceli bir yarışmanın içinde buldu. Her haftasonu farklı yarışmalar düzenleyerek, müşterilerine hediyeler dağıtacak olan Banio Yapı Market, ilk etkinliğini Aspendos Mağazası'nda gerçekleştirdi. Pazar günleri mağazaya gelen ziyaretçiler arasında düzenlenecek etkinliklerin ilkinde yarışmacılar ahşap boyama konusundaki hünerlerini sergiledi. Mağaza içerisine kurulan özel alanda kendilerine verilen ahşap ürünleri boyayıp en yaratıcı eseri ortaya çıkaran yarışmacılara Aksanat tarafından tablo hediye edildi.  
 
EL BECERİSİ 
Mağaza yetkilileri, genellikle el becerisine dayalı yarışmalar düzenleyeceklerini söyledi.
 


Perde Takmak Hiç Bu kadar Neşeli Olmamıştı (Aspendos Mağazası'nda)     Banio Yapı Market Aspendos mağazasında her Pazar günü yapılan yarışmaların en sonuncusu 'Perde Takma Yarışması' büyük ilgi gördü.

  Banio Yapı Market Aspendos mağazasında her hafta pazar günü düzenlenen ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği yarışmaların sonuncusu olan 'Perde Takma Yarışması' eğlenceli anlara sahne oldu. Yarışmacılar kendilerine verilen perdeleri kısa zamanda takarken müzik ve animasyonla birlikte neşeli dakikalar geçirdiler. Gün boyu devam eden yarışmalarda kazananlara Banio yapı market Aspendos mağazasında tarafından çeşitli hediyeler verildi.Yastık Toplama Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı (Aspendos Mağazası'nda)


  Banio Yapı Market Aspendos mağazasında her hafta sonu yapılan yarışmalardan Yedincisi Pazar günü aktivite boya bölümü önündeki oyun alanında düzenlendi.
     Yedinci yarışma olan Yastık toplama ve kanepeye yerleştirme Yarışmasına ilgi çok fazla oldu. Alışveriş esnasında müşteriler eğlenceli ve heyecanlı saatler geçirdi. Animasyon ekibiyle birlikte müzik eşliğinde eğlenerek 3 dakika süre  içerisinde Water Park ve Mobillia Çarşı içine saklanmış yastıkları buldular ve Kanepenin içine koydular. Ailelerin katıldığı yarışma da 5 kez yapılırken,en çok yastığı kanepe içine sığdıran müşterilere tek ve çift kişilik yataklar , yatak baza , kanepe ,koltuk takımı gibi ödülleri verildi.Yarışma 12:00 –20.00 e kadar yarışmalarımız devam etti.Banio Aspendos'da Hafta Sonu Keyifli Saatler ! (Aspendos Mağazası'nda)

     Banio Yapı Market Aspendos mağazasında her Pazargünü yapılan yarışmamızın dördüncüsü  24 Şubat Pazar günü düzenlendi.
 
     Dördüncü yarişmamız olan Perde Takma Yarışmasıziyaretçiler tarafindan büyük ilgi gördü. Yarışmacılar kendilerine verilen perdeleri kısazamanda takarken animasyonla birlikte çok eğlenceli dakikalar geçirdiler. Yarışmaya müşteri ilgisinin çok yoğun geçtiğizamanlar yakalandı? Gün boyu devam eden yarışmalarda kazananlara Banioyapı market  Aspendos mağazasında bulunan Özkaya Perdecilik  firması  tarafından 560 TL değerinde son yarışma için 20 m/tül salon perdesi+perde yanlarına 8 mt.fonluk kumaş gibi hediyeler verildi.


Banio Aspendos'da Eğlenceli Dakikara Devam ! (Aspendos Mağazası'nda)

    Banio Aspendos'da Eğlenceli Dakikalara devam!

  Banio Yapı Market Aspendos mağazasında her haftasonuyapılacan olan yarışmaların üçüncüsü 17 Şubat Pazar günü düzenlendi. Üçüncü yarışma olan Erkeklere ütü yarışması ziyaretçiler tarafından büyükilgi gördü. Yarışmacılar kendilerine verilen gömlekleri ütülerken animasyonla birlikte çok eğlencelidakikalar geçirdiler. Gün boyu devam eden yarışmalarda kazananlara  KING Pazarlama firmasıtarafından Buharlı ütü ve  kişisel bakım seti ve fön makinaları gibihediyeler verildi.Muratpaşa'da Yatak-Yapma-Hazırlama Yarışması Heyecanı (Aspendos Mağazası'nda)

  Banio Yapı Market Aspendos mağazasında her hafta sonu yapılan yarışmalardan altıncısı aktivite boya bölümü önündeki oyun alanında düzenlendi.
 
   Altıncı yarışma olan Yatak yapma-hazırlama Yarışmasına ilgi çok fazla oldu. Alışveriş esnasında müşteriler  eğlenceli saatler geçirdi. Animasyon ekibiyle birlikte müzik eşliğinde eğlenerek nevresim takımını en hızlı geçirip , yapan yarışmacılara sponsorluğuyla tanınmış marka markaları nevresim takımları cazip hediyeler verildi. Her yarışmacı yatakları yaparken kronometre vasıtasıyla süre tutuldu ve düzgün bir şekilde en kısa sürede yatağı yapan yarışmacımız birinci oldu. Ödüle hak kazanan 8 kişilik gruplarla 5 kez yarışma 12:00 –20.00 kadar yarışmalarımız devam etti.


Ahşap Vidalama Yarışmasına Büyük İlgi  (Aspendos Mağazası'nda)


   Banio Yapı Market Aspendos mağazasında yapılan yarışmaların ikinci haftasında 'ahşap vidalama yarışması' büyük ilgi gördü.
 
 
   İkinci yarışma olan Ahşap vidalama Yarışması ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.Yarışmacılar kendilerine verilen ahşap - suntaları vidalarkan animasyonla birlikte çok eğlenceli dakikalar geçirdiler. Gün boyu devam eden yarışmalarda kazananlara Metar firması tarafından Dewalt- black decker matkap seti ve araç yıkama makinası gibi hediyeler verildi.Önce Ektiler,Sonra Hediye Biçtiler  (Aspendos Mağazası'nda)