Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Üyelik Hakkında
banioyapimarket.com online alışveriş sitemize üye olmak için "Üye Ol" sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterli olacaktır. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sağlıklı ulaşması için lütfen dikkatli ve eksiksiz doldurunuz.

Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlem olup üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmemektedir. Ancak alışveriş yapmadan önce satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Üyelik İptali
Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki durumlarda üyelik iptal edilemez
1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
3 - Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa

Aşağıdaki durumlarda üyelik tarafımızdan iptal edilir
1 - Üye ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa,
2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa,
3 - Sisteme veya www.banioyapimarket.com Banio ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için banioyapimarket.com sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayınız, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Ürün Yorumları
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.
Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

Saygılarımızla,
Banio Yapı Market

Yükleniyor...