RAKS SF 16 ECO 5 KANAT AYAKLI VANTILATOR SIYAH

Sadece mağazalarımızda satılmaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
RAKS SF 16 ECO 5 KANAT AYAKLI VANTILATOR SIYAH
 

Devrilme Emniyeti

Devrilme emniyetine sahip olan bu ayaklı vantilatör size çok daha güvenli bir kullanım sunacaktır.


Sessiz Çalışır

Sessiz çalışan motoru sayesinde çalıştığı süre boyunca sizi ver çevrenizdekileri rahatsız etmeyecektir. Son derece sessiz çalışan bu vantilatörü her zaman rahatsızlık duymadan çalıştırabilirsiniz.


5 Kanatlı Pervane

Beş kanatlı pervanesi çok daha etkili bir serinletme sağlayacaktır. Güçlü motoru ve beş adet 16inç boyutundaki pervanesi ile geniş bir alanı kolay bir şekilde serinletir.


Salınım Yapar

Salınım gösteren vantilatör geniş bir alan boyunca serinleme sağlayacaktır. Başlık sabit durmadığı için her tarafa eşit etki gösterebilecek. Beyaz renkli bu vantilatör son derece şık bir görünüme sahiptir.


Ayarlanabilir Yükseklik

Dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz bir ayağa sahiptir. İsterseniz yükseltip isterseniz alçaltarak çok daha etkili ve verimli kullanım sağlayabilirsiniz. Aşağı yukarı doğru hareket edebilen başlığı istediğiniz gibi ayarlayarak kullanabilirsiniz. Aşırı ısınmaya karşı korumalı motora sahiptir.


3 Farkı Hız Seçeneği

Vantilatörün çubuk kısmında bulunan düğmeler yardımı ile vantilatörünüzü istediğiniz hızda çalıştırabilmeniz mümkün hale geliyor. Yüksek performansta esinti sunan bu vantilatörü havanın sıcaklığına ya da istediğinize bağlı olarak ayarlayabilmek size daha etkili kullanım imkânı sunacaktır. Ayrıca en düşük hızla çalıştırdığınızda enerji tasarrufu sağlamış olursunuz.


 
RenkISITMA-SOĞUTMA
Benzer Ürünler
Yükleniyor...